Máte pocit, že jste otroky systému a učitelství vás vyčerpává?

Chtěli byste mít dostatek energie a nadšení po celý školní rok?

„Chodit do školy s radostí. Každý den. Od září do června. Zdolávat každodenní překážky s jasnou myslí, klidem, vytvořit z nich nástroje k růstu a domů odcházet šťastný/á. Mít fungující vztahy se žáky i s rodiči. Čas. Mít čas na sebe, na rodinu, na své touhy. To jsem dnes já – šťastná učitelka/šťastný učitel.“

TAKHLE MŮŽE VYPADAT I VÁŠ PŘÍBĚH.

 

Učitelské povolání je často probíraným tématem napříč celou společností. Každý „ví“, jak by měl správný učitel vypadat, co by měl umět, jaký by měl být a jaký by naopak být neměl.

Učitel by měl být především ŠTASTNÝ člověk. Spokojený a vyrovnaný.

 

TO SE SNADNO ŘEKNE, ALE KDYŽ:

JE TĚŽKÉ UDRŽET SI NADHLED

A ze sebevědomého člověka se postupně stává šedá šmouha na tabuli zvané školství.

Tam jsem přesně byla, PO DVOU LETECH praxe.

Být dětem průvodcem na cestě ke vzdělávání mi ale pořád nedovolilo vzdát se úplně.
Našla jsem účinnou cestu, jak se i v zkostnatělém systému osvobodit a

být AUTENTICKÝM, šťastným učitelem
s UDRŽITELNOU energií po celý školní rok.

Možná i vy jste se ocitli v situaci a hlavou se vám honí otázky:

1) Mám utéct ze školství úplně?

2) Můžu vůbec něco změnit?

ANO, MŮŽETE!

NADŠENÍ

Pomůžu vám znovu zažehnout uhasínající plamen nadšení.

MYSL

Představím vám několik nástrojů, jak si udržet zdravou a hravou mysl.

EMOCE

Ukážu vám, jak pracovat s kritikou a emocemi ve vlastní prospěch.

ZDRAVÍ

Zjistíte, jak se vyhnout zdravotním problémům, které s sebou učitelské povolání často přináší.

ORGANIZACE

Provedu vás několika tipy, jak
si zjednodušit organizaci materiálů i času.

ENERGIE

Naučím vás, jak si udržet energetické zásoby po celý rok.

Všechno PRAKTICKY, protože teorie je všude plno!

 

Jsem učitelka a máma. Prošla jsem si učitelským dnem i spoustou životních karambolů.

Díky tomu všemu jsem začala hledat jiné cesty, jak být tvůrcem vlastního života a mít svůj scénář ve vlastních rukou a 100% to funguje.

PROČ PRÁVĚ JÁ?

 

Mým cílem je pomáhat učitelům NAJÍT a UDRŽET ROVNOVÁHU, motivovat je a poskytnou jim takové lázně pro učitelskou duši.

Jsem přesvědčená, že tam, kde učí šťastný učitel, funguje všechno úplně jinak. Lépe.

Šťastný učitel = šťastní žáci = šťastní rodiče = šťastná společnost

A právě proto vznikl tento průvodce RESTART UČITELE

Restart = NOVÝ ZAČÁTEK

 

Protože lidská bytost se nedělí na části, ale pracuje v souhře, zaměříme se na všechny ASPEKTY, které mají VLIV NA ŽIVOT učitele.

„Představte si, že jdete do třídy. Čeká tam na vás spousta přátelských tváří, kteří jsou rádi, že vás vidí. S upřímným zájmem pokládají otázky, poslouchají, komunikují. Energie, kterou dáváte, se vám vrací. Je to příjemný, naplňující pocit.“

„Jiná situace – řešíte žákův nezájem, ospalost
a možná další skryté problémy, které se projevují na hodnocení. Voláte rodičům dítěte a situaci řešíte spolu, ruku v ruce, máte parťáka, pomoc, protože váš cíl je společný = šťastné a zvídavé dítě s touhou se vzdělávat. Na nic nejste sami.“ 

Teď si možná říkáte, v jakém světě to žiju, ale tenhle svět je REÁLNÝ a vy si ho můžete vytvořit.

Ta cesta začíná u vás a já vám na ni můžu být průvodcem.

KOLIK "RESTART UČITELE" STOJÍ?

Cena eBooku je 490,- Kč

VLASTNÍ TEMPO I POSTUP

Průvodce je rozdělen do třech velkých oblastí, které se zaměřují na hlavu, srdce i tělo, tedy celou osobnost člověka. Jedná se o takovou PSANOU FORMU KURZU, díky čemuž si můžete zvolit svoje vlastní tempo i postup.

PRAKTIČNOST

V každé oblasti najdete praktická cvičení, ukázky, TIPY i pracovní listy. Mým cílem je motivovat vás k akci, příliš teorie tedy nečekejte.

ČTENÍ Z MOBILU

Vím, že čas je u učitele vzácná komodita, proto je celý eBook sepsaný tak, aby se četl dobře z mobilu, můžete jej tedy číst po kouskách, když zrovna sedíte na zastávce, v čekárně nebo kdekoliv máte zrovna chvilku času.

KOMPLEXNOST

Za tímto dílem stojí mé celoživotní know-how, spousta vzdělávání, kurzů, osobních zkušeností, které teď máte pohromadě v jednom eBooku.

Ebook ale není jen jednorázové čtení, vzhledem k praktickému formátu
se k němu můžete vracet i roky, opakovaně tisknout pracovní listy,
zkoušet nové techniky, opakovat různé části… Protože být šťastným učitelem
je celoživotní cesta, kterou je potřeba udržovat.

Váš život je jako taková zahrada – nemůžete zasadit semínko, jednou zalít a čekat, že vyroste silná a krásná květina. Žít v rozkvetlé zahradě stojí úsilí, energii a čas. Když si pak ale do té zahrady sednete, nadechnete se její vůně, zaposloucháte se do šumění stromů, to všechno je dar, který dostáváte za svou péči.

 

 

Co když zjistím, že pro mě eBook není hodnotný?

Záleží mi především na tom, aby naše školy byly zaplněny co nejvíce šťastnými učiteli. Pokud při čtení zjistíte, že eBook pro vás není užitečný, že všechno je vám dávno známo, pak vám ráda peníze vrátím s vědomím, že už na té správně cestě jste, a o to mi jde. 🙂

O vrácení peněz můžete požádat do 14 dnů od obdržení eBooku.
 

BONUSY

Na vaši cestu ke šťastnému učiteli vám navíc přibalím 3 dárky!

Pracovní sešit

Kromě pracovních listů, které máte všechny hezky pohromadě, zde najdete také další dva bonusové motivační plakáty k vytištění v hodnotě 150,- Kč.

63F17491-ADE1-4E8B-80B7-7544F48A739F

Konzultace

Osobní podpora a konzultace ZDARMA po dobu 1 měsíce od objednávky – když už se do toho dáte, budu tu pro vás. Tento dárek má nevyčíslitelnou hodnotu.

komunita

Komunita

Při koupi eBooku RESTART učitele se vám také otevřou brány do uzavřené skupiny na FB, kam budu přidávat další bonusy a inspiraci na vaší cestě. Ve skupině můžete bezpečně sdílet vaše zkušenosti se stejně naladěnými lidmi a vzájemně se podporovat.

Co na eBook říkají čtenáři?

"Přála bych si, aby se moje děti potkávaly se samými šťastnými učiteli. Aby je ve školce a škole vedly osobnosti, které to mají v sobě srovnané - učitelé, kteří jsou spokojeni sami se sebou, vyrovnaní, pozitivní, mají rádi svoji práci, kteří se snaží být dětem parťáci a vést je svojí přirozenou autoritou, umět je nadchnout a vyzdvihnout přednosti dětí a nehledat jen nedostatky. Tato eKniha je v podstatě průvodcem osobního rozvoje se zaměřením na učitele, ale lze ji použít i obecně mimo učitelskou praxi. Autorka má skvěle zpracované také praktické pracovní listy, které se zaváděním změn v životě mohou pomoci. Moc se mi líbí také "obrázková mapa cesty na vrchol", kterou si můžete vytisknout a postupně vybarvovat, podle toho, jak postupujete a plníte jednotlivé kroky na cestě ke svému šťastnému (nejen učitelskému) životu."
"Restart učitele je komplexní návod na to, jak najít znovu energii a radost z pedagogické práce. Autorka rozdělila eBook na 3 základní kapitoly, kterými jsou mysl, tělo a srdce. V těchto kapitolách vás provede podrobným znovuzrozením vás samotných. Pokud tedy cítíte, že jste na pokraji svých sil, před vyhořením nebo dokonce vyhořelí, objevte znovu sílu na to vstát a jděte do akce s tímto eBookem. Nebudete litovat!"
"Pohlazení. Motivace ke změně. Sebeláska. To jsou tři věci, které se mnou rezonovaly celou dobu, kdy jsem eBook pročítala. U podobných materiálů si většinou řeknu „dobrý, to znám“ a pak většinou jedu na své staré vlně. Ale tohle! Je to skvělý nakopávač k akci, ke skutečné změně. Je plný akčních úkolů a mě osobně se moc líbí i příběhy a příklady, s kterými se může každý ztotožnit. Jsem sice momentálně na rodičovské dovolené, tak v současnosti nevyužiji plný potenciál této knihy. Ale už teď vím, že až se vrátím k roli učitelky, mám po čem sáhnout. Za mě role mámy je ve spoustě věcí podobná učitelování, takže už teď je mi RESTART přínosem. Navíc to má přesah do osobního rozvoje, takže si tam své najde každý."
"Jako učitelka předškolních dětí a lektorka angličtiny moc dobře znám, kolik energie přes školní rok musí učitel ze sebe vydat. Ebook Restart učitele je perfektním nástrojem, jak dobít své „učitelské baterky“. Autorka přesně ví, kde začít. Nejprve se věnuje fyzickému světu a pak tomu vnitřnímu. S tímto eBookem si v obou světech uděláte perfektní pořádek a pak se krásně otevřete nové energii. Líbí se mi, jak se zde píše o sebelásce, o tom, jak pracovat se svými emocemi a s kritikou, která k vám může ve školním prostředí chodit. Perfektní jsou pracovní listy, které jsou součástí eBooku a vedou vás jemně k tomu začít na sobě pracovat efektivně. V eBooku jsem našla mnoho aha momentů nejen pro sebe jako pro učitelku, ale také jako člověka a i role maminky. Zjistíte, zda jste oběť a nebo tvůrce vlastního života. Na konci naleznete skvělé rady, jak zatočit se stereotypem. Ebook je plný moderních myšlenek, je vzdušný a krásně se čte. Doporučuji ho všem učitelům, kteří na sobě touží pracovat, pečovat o svoje drahé já a být tak pro děti skvělým učitelem."

Protože jste dočetli až sem, znamená to, že NOVÝ ZAČÁTEK je to, co hledáte.

Neodkládejte svůj lepší život na „AŽ NĚKDY“!

VYDEJTE SE NA CESTU KE SVÉMU VLASTNÍMU ŠŤASTNÉMU UČITELI PRÁVĚ TEĎ!

„Činem v přítomnosti tvoříš svou budoucnost.“

Po kliknutí na tlačítko „objednat eBook“ se vám objeví stránka s objednávkovým formulářem.
Pečlivě ho vyplňte a po obdržení platby vám bude eBook odeslán ve formátu pdf na e-mail.