RECENZE

Lenka
Lenkaosobní a profesní rozvoj, stressmanagement
Read More
Janin e-book byl pro mne jako pohlazení po duši. Je vidět, že svou práci vnímá srdcem a je pro ni posláním. Vystihuje rizika povolání učitele a v 5 bodech představuje nový, velmi přijatelný a lidský přístup, jak jinak učitel může přistupovat ke svým hodinám a k žákům. Její inspirativní tipy jsou přínosem pro obě strany, a to je důležité. Doporučuji všem učitelům, kteří nechtějí ztratit své vize a mít svou práci stále jako poslání.
Petra
Petradesignérka
Read More
Patřím mezi ty, kterým "vyhaslý" učitel zkazil chuť do učení a celkově škole hned v druhé třídě. Takže mě tento eBook velmi zaujal a to díky chytrému a zároveň vtipnému názvu.🙂 A hlavně proto, že jsem máma dvou malých kluků, a to co opravdu nechci, je, aby jim jejich zapálení a zvídavost do všeho nového zmizela hned na prvním stupni. Myslím, že by si tento eBook měl přečíst každý učitel, ale klidně i rodiče, kteří svým chováním mohou také leccos změnit. Jsem naprosto nadšená z grafického provedení eBooku a jeho srozumitelnému obsahu, který by mě hned nakopl jít do změny, kdybych byla učitelkou. Opravdu tleskám a děkuji Janě za to, co dělá.
Jana
Janaakreditace mateřských škol a dětských skupin
Read More
Jak málo stačí a vše je úplně jinak. Stačí se na problémy podívat z jiného úhlu a najednou jde všechno lehce. V ebooku jsem našla chápající vhled učitelky z praxe, která nabízí řešení rutinních problémů, jenž lze jednoduše zařadit do praxe. Kdo si chce ušetřit své duševní zdraví, udržet učitelský elán s ještě mít dost optimismu na rozdávání, pro toho je tento ebook jako stvořený.
Edita
Editaučitelka na 1. stupni ZŠ
Read More
Ebook pro učitele je jako hluboký nádech po hlubokém výdechu, dává učiteli možnost se zamyslet nad svou cestou, jestli nejde někudy, kudy jít nechtěl, zda nezabloudil do močálů v lese nebo jestli dokáže rozeznat krásu roháče, pavouka a motýla. Být učitelem je umění hledat v každé dětské, lidské duši krásu a pomoct mu na jeho cestě ji najít a uvidět také v sobě. Je to náročné povolání a někdy je snadné se zamotat v hromadě povinností a úkolů. Je důležité se zastavit a popřemýšlet, jestli je možné něco změnit a možná i ubrat a více vidět srdcem. K tomu nám pomáhá právě její ebook, jehož náměty nám mohou otevřít nové obzory i oči a rozsvítit světlo tam, kde je možná stín. Děkuji, Jani, že na nás myslíš, že dokážeš povzbudit, motivovat, nabízet a ukazovat směr a my můžeme jít s tebou. 😉😘 Někdy stačí málo a změní se moc...díky ❤️🌷
Previous
Next
Karin
Karinlektorka angličtiny
Read More
Velmi mě oslovily tipy z eBooku, které vedou učitele k zamyšlení se nad svou prací tak, aby ji dělal s láskou a efektivně. Jana tam popisuje konkrétní situace, které učitelé v praxi zažívají, a navrhuje funkční řešení na zlepšení. Dozvíte se například tipy, jak se z učitelské byrokracie nezbláznit, jak si promyšleně rozvrhnout čas, jak studenty zaujmout a jak tvořit plány bez učebnic. Toto je fajn si přečíst jako začínající učitel a nebo učitel, který prostě potřebuje vzpruhu. Inspirující!