Objednávka eBooku

RESTART učitele

Praktický průvodce, jak obnovit síly a chuť (nejen) do práce

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
"Pohlazení. Motivace ke změně. Sebeláska. To jsou tři věci, které se mnou rezonovaly celou dobu, kdy jsem eBook pročítala. U podobných materiálů si většinou řeknu „dobrý, to znám“ a pak většinou jedu na své staré vlně. Ale tohle! Je to skvělý nakopávač k akci, ke skutečné změně. Je plný akčních úkolů a mně osobně se moc líbí i příběhy a příklady, se kterými se může každý ztotožnit."
"Ebook Restart učitele je perfektním nástrojem, jak dobít své „učitelské baterky“. V eBooku jsem našla mnoho aha momentů nejen pro sebe jako pro učitelku, ale také jako člověka a i role maminky. Ebook je plný moderních myšlenek, je vzdušný a krásně se čte."
"Restart učitele je komplexní návod na to, jak najít znovu energii a radost z pedagogické práce. Autorka rozdělila eBook na 3 základní kapitoly, kterými jsou mysl, tělo a srdce. V těchto kapitolách vás provede podrobným znovuzrozením vás samotných. Pokud tedy cítíte, že jste na pokraji svých sil, před vyhořením nebo dokonce vyhořelí, objevte znovu sílu na to vstát a jděte do akce s tímto eBookem. Nebudete litovat!"
Přála bych si, aby se moje děti potkávaly se samými šťastnými učiteli. Tato eKniha je v podstatě průvodcem osobního rozvoje se zaměřením na učitele, ale lze ji použít i obecně mimo učitelskou praxi. Autorka má skvěle zpracované také praktické pracovní listy, které se zaváděním změn v životě mohou pomoci. Moc se mi líbí také "obrázková mapa cesty na vrchol", kterou si můžete vytisknout a postupně vybarvovat, podle toho, jak postupujete a plníte jednotlivé kroky na cestě ke svému šťastnému (nejen učitelskému) životu."

Potřebujete poradit s objednávkou?

Napište mi na e-mail info@stastnyucitel.cz